Під дистанційним навчанням розуміється індивідуалізований процес набуття знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини, який відбувається в основному за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного учасників навчального процесу у спеціалізованому середовищі, яке функціонує на базі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій.

Положення про дистанційне навчання (Наказ Міністерства освіти і науки України № 466 від 25.04.2013р., зареєстрований в Міністерстві юстиції України за № 703/23235)

Дистанційний курс з української мови з теми Однорідні члени речення" для учнів 8 класу

Дистанційний курс з української мови з теми "Лексикологія. Фразеологія" для учнів 5 класу

Дистанційний курс з біології для учнів 8 класу:

1.Членистоногі

2. Ракоподібні

3. Павукоподібні

4. Комахи

5. Молюски: 1 урок 2 урок

6. Підсумкові тести

Заклади дистанційної освіти

Система дистанційного навчання "Доступна освіта"