• Основні напрями діяльності

1. Підвищити якість навчання та виховання для реалізації нових Державних стандартів початкової та базової загальної середньої освіти.

2. Посилити інноваційний зміст методичної роботи для створення умов експериментальної роботи педагогів щодо впровадження елементів новітніх педагогічних технологій, знаходження нових шляхів підвищення якості навчання та виховання; спрямувати методичну роботу з педагогічними кадрами на підвищення рівня ІКТ-компетентності та інформаційної культури.

3. Здійснювати моніторинг навчальних досягнень учнів, якості підготовки та проведення уроків базових дисциплін, ефективності управлінських рішень та їх впливу на якість освітніх послуг на всіх рівнях.

4. Передбачити комплекс науково-практичних, психолого-педагогічних, організаційних заходів для роботи з обдарованими учнями та для ведення науково-дослідницької роботи в МАН.

5. Укомплектувати навчальні кабінети дидактичними засобами на рівні сучасних освітніх вимог.

6. Базувати виховну роботу на принципах громадянського виховання школярів, розвитку особистості дитини з високим рівнем духовності та національної самосвідомості, формуванні національного культу соціально-активної, фізично здорової та духовно багатої особистості, продовжуючи впровадження особистісно-орієнтованої технології в виховний процес.