З 04.12.2023 по 10.12.2023 Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція "Національний тиждень читання"

Новинки української художньої літератури

Виставка до дня народження М. Хвильвого

Виставка "Україна наша Батьківщина"

/Files/images/бібліотека виставка.jpg

/Files/images/DSCN2414.JPG

Розвиток компетентностей пов’язаних із бібліотечною роботою та популяризації книги

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек "Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів"

Заходи в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек "Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів"
Вернісаж малюнків
Виставки
Екологічний дизайн
Літературна гра "Зелений експрес"
Формування екологічного світогляду читачів

/Files/images/фото місячник бібіліотек.jpg

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек . Цього року він проходитиме під гаслом"Бібліотека Нової української школи - простір для освітніх можливостей кожного учня".

Упродовж жовтня всі бажаючі зможуть прийняти участь у цікавих конкурсах, акціях та заходах.

Заходи до місячника шкільних бібліотек

Акція "Подаруй книгу бібліотеці"

Історія вининення книги

Наша бібліотека бере участь у Всеукраїнському конкурсі "Шкільна бібліотека 2020"