• Психологічна служба
  • Профілактика торгівлі людьми, насилля в родині та в закладі, профілактика здорового способу життя та ризикованої поведінки

Рекомендації для проведення додаткових профілактичних заходів закладами освіти серед дітей та інформування батьків щодо компетентностей безпечної поведінки в цифровому середовищі. (Додаток до Листа МОНУ від 10.03.2021 № 1/9-128)

Домашнє насильство визнається кримінальним злочином

Лист Міністерства освіти і науки України №1/9-423 від 26.08.2021 «Про виконання вимог законодавства щодо захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі постраждалих від жорстокого поводження»
Міністерство освіти і науки України цим листом інформує, що відповідно до Закону України від 18.02.2021 №1256-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації Конвенції Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства» з метою удосконалення механізму виявлення дітей , які постраждали від різних форм насильства та жорстокого поводження, зокрема від сексуального насильства, а також запровадження обов’язкового інформування працівників, які контактують з дітьми, про захист дітей від усіх форм насильства та експлуатації.