З 29.05.2017 розпочав свою роботу дитячий заклад відпочинку "Сонечко" на базі КЗ "ХЗОШ № 74".

За результатами анкетування, проведенного серед учнів та батьків школи, 185 учнів виявили бажання відвідувати ДЗВ.

У ДЗВ функціонує 8 загонів
1-й загін "Жабенята" (учні 1-х класів) - вихователі: Воронкова Н.В., Зоззуля О.О.

/Files/images/20170606_134246.jpg

2-й загін "Посмішка" (учні 2-Б, 1-В класів) - вихователі: Чернова Н.О., Поклонська М.А.
3-й загін "Веселка"(учні 2-А,В класів) - вихователі: Федорова А.В, Сокол М.В.

/Files/images/IMG_20170606_132118.jpg

4-й загін "Соняшник"(учні 3-А,В класів) - вихователі: Чмир К.О., Головінська А.А.

/Files/images/подсолнухи.jpg

5-й загін "Дзвіночки" (учні 3-Б класу) - вихователі: Кузнєцова О.О., Пересичанська Л.М.
6-й загін "Міцні горішки" (учні 4-х класів) - вихователі: Сулімова Т.О., Чижова О.І.

/Files/images/Міцні горішки 6 загін.jpg

7-й загін "Пізнайки" ( учні 5-х класів) - вихователі: Онищенко Л.М., Бабаєва С.І.

/Files/images/P6021278.JPG

8-й загін "Промінчики" (учні 6-х класів)- вихователі: Саніна Н.В., Шкльода С.Ю.

Режим роботи ДЗВ з 8.30 до 14.30

План роботи ДЗВ "Сонечко", гуртків англійської мови та інформатики, вихованці, батьки та гості можуть знайти на інформаційному стенді ДЗВ:

/Files/images/P5310915.JPG

"СОНЕЧКО" - заклад просто клас,

Чудово й радісно у нас!

Дає нам силу, міць, здров'я

При нашій рідній школі"

Положення про ДЗВ