• Інформація для учнів та батьків

Шановні батьки та учні Харківського ліцею № 74!

ПОРАДИ БАТЬКАМ

Здорове харчування

Особиста гігієна - запорука здоров’я

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Прийом заяв до 1 класу ХЛ № 74 розпочнеться з квітня 2024. Надати заяви можна за електронною системою:school.isuo.org. Номер школи в електронній системі - 11693 (https://school.isuo.org/school/view?id=11693).

Згідно з пунктами 4 та 5 Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН від 16.04.2018 р. № 367, зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви про зарахування до закладу освіти одного з батьків дитини, до якої додаються:
1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.

У зв’язку із запровадженням воєнного стану, та згідно з Порядком під час прийому документів на зарахування до 1 класу необхідно враховувати, що діти або один з їхніх батьків, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, та які не мають одного чи обох документів, визначених підпунктом 1 пункту 4 розділу ІІ Порядку, зараховуються до закладу освіти без подання зазначених документів.

Шановні батьки! На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до школи.

Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти

Правила поведінки учнів

Пам'ятка щодо користування шкільним електронним квитком e-ticket

Наказ МОН України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування , відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"