• Методична робота

Робота над методичною проблемою

Мета:

1. Направити всі зусилля педагогічного колективу на реалізацію науково-методичної теми «Підвищення якості навчання та виховання шляхом формування професійної компетентності педагогічних працівників»

2. Підвищити рівень якості підготовки до уроків, рівень якості викладання базових дисциплін, рівень якості аналізу тематичних оцінювань, рівень якості корекційної індивідуальної роботи з учнями,рівень якості виховної роботи класних керівників.

3. Здійснювати моніторинг навчальних досягнень учнів, якості підготовки та проведення уроків базових дисциплін.

4. Підвищити якість роботи зі здібними та обдарованими учнями та якість ведення науково-дослідницької роботи в МАН.

5. Створити умови дляекспериментальної роботи педагогів щодо впровадження новітніх педагогічнихтехнологій, знаходження нових шляхів підвищення якості навчання.

Структура науково-методичної роботи:

- методична рада школи;

- міжпредметне методичне об’єднання вчителів історико-філологічного циклу (українська, російська мова талітература, історія, правознавство, Харківщинознавство, англійська мова);

- міжпредметне методичне об’єднання вчителів природничо-математичного циклу (математика, інформатика, географія, економіка, фізика, астрономія, біологія, хімія);

- міжпредметне методичне об’єднання вчителів предмету «Основи здоров’я», фізичної культури, предмету «Захист Вітчизни», трудового навчання, музики, образотворчого мистецтва;

- міжпредметне методичне об’єднання вчителів початкової школи та вихователів дошкільних груп;

- Творчий клуб «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховній роботі»;

- методичне об’єднання класних керівників.

/Files/images/na_sayt/DSCN1489.jpg

/Files/images/na_sayt/DSCN1492.jpg