/Files/images/proforientacia.jpg

Співпраця закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) з закладами вищої освіти (ЗВО) – це вимога часу, яка ніколи не зменшується, не зникає.
Із року в рік зростають вимоги до ЗЗСО, до рівня знань її учнів, їх вихованості. Зростають вимоги до професійного росту вчителя, його фахового рівня. І педагогічних читань, конференцій, психолого-педагогічних семінарів, самоосвітньої роботи вчителя уже не вистачає у його творчому зростанні.
Практика довела, як багато значить у забезпеченні високого фахового рівня вчителя, його професійної майстерності співпраця ЗЗСО з закладами вищої освіти.
Створення навчально-матеріальної бази з навчальних дисциплін, опанування новими формами і методами роботи з учнями по забезпеченні в них високого рівня знань, умінь і навичок, вдосконалення роботи з обдарованими дітьми, робота з молодими спеціалістами, розширення кругозору як учня, так і вчителя – це лише частинка того, що дає ЗЗСО взаємозв’язок з ЗВО. І чим більше народжуватиметься угод про цю співпрацю і їх реалізація, тим ефективнішою, результативнішою буде робота ЗЗСО.

Співпраця ліцею з ЗВО передбачає роботу в кількох напрямках:

- підвищення психологічної та методичної компетентності вчителів ліцею;
- контакти вчителів ліцею з викладачами ЗВО з метою консультацій та обміну досвідом;
- проведення тренінгів викладачами та студентами ЗВО для здобувачів освіти;
- проведення агітаційно-роз’яснювальної та професійно-орієнтаційної роботи з ліцеїстами.

З метою підвищення фахової майстерності вчителів ліцею, впровадження диференційованого підходу до навчання учнів, професійної орієнтації молоді та створення системи безперервного навчання, налагоджено співпрацю ліцею з комунальнийм закладом "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради.

/Files/images/01092013/Screenshot_7.png