Відкриття І (шкільного) етапу малих Олімпійських ігор "Діти Харківщини"

2011-11-15

15 листопада 2011 року відбулося урочисте відкриття І (шкільного) етапу малих Олімпійських ігор "Діти Харківщини".
Прапор шкільної Олімпіади несли кращі спортсмени НВК: багатократна чемпіонка Харківської області, призер Чемпіонату України, призер Кубка світу з шотокан карате-до, учениця 7-Б класу Клочко Надія; багаторазовий призер міських та обласних змагань, учасник чемпіонату світу з рукопашного бою, учень 8-А класу Іванов Артем; кандидат в майстри спорту, багаторазовий призер міських та обласних змагань з підводного плавання, учениця 11-А класу Прийомова Вікторія; учасник міських та обласних змагань з вільної боротьби, учень 11-А класу Скоркін Дмитро.