В Україні проходить “Місяць цифрової грамотності”

2021-11-22

/Files/images/цифрова освіта.jpg

З 1 по 30 листопада в Україні проходить Місяць цифрової грамотності — масштабна інформаційна кампанія, яка надихне українців на навчання цифрових навичок. Ця ініціатива реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації «Дія. Цифрова освіта». Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.

У рамках проведення Місяця цифрової грамотності учасники освітнього процесу можуть долучитися до активностей:

• ознайомлення з платформами «Дія. Цифрова освіта» та «Всеукраїнська Школа Онлайн» та реєстрація на платформах;

• складання педагогічними працівниками закладу освіти національного тесту з цифрової грамотності «Цифрограм»;

• перегляди освітніх серіалів: «Основи кібергігієни», «Кіберняні», «Обережно! Кібершахраї», «Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», «Як громаді стати цифровою», «Електронний підпис».

Також планується проведення конкурсів на найкраще володіння цифровою грамотністю серед команд педагогічних та учнівських колективів закладів.