Свято Останнього дзвоника

2022-06-03

Дорогі учні, шановні батьки, учителі!
Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника. Для всіх нас цей навчальний рік справді видався не легким. Нова реальність забрала у нас найцінніше – живе спілкування друг з другом, навчила по іншому дивитися на світ, в якому ми живемо, і цінувати кожну мить.
Дорогі випускники, останній шкільний дзвоник – це початок дороги у нове, доросле життя. Нехай же чекають Вас попереду нові вершини та нові досягнення!
Низький уклін Вам, дорогі освітяни. Силою Вашої думки та теплом душі твориться майбутнє держави. Зичу усім вам добра й благополуччя, міцного здоров’я, щастя і миру у вашому домі!
Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день. Директор школи Олена Семиволос

Привітання ХЗОШ 74