/Files/images/БЖД.jpg

Дорогі діти!

Ось і розпочинаються літні канікули. Це можливість набратися сил та оздоровитися. Але літній відпочинок повинен бути не тільки радісним та захопливим, а щей безпечним, адже легковажне поводження з вогнем, водою, газом, недотримання правил дорожнього руху призводять до травмування. Нагадуємо вам, щозавжди потрібно пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований. Будьте вкрай обережні, бережіть своє життя! Бажаємо усім гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок! Гарних вам канікул!

«Пам’ятка з безпеки життєдіяльності учнів під час літніх канікул»

Правила безпеки на літніх канікулах

Правила поведінки на канікулах

Правила поведінки на воді

Відео про безпеку життєдіяльності. Важливо для всієї родини!

“Дізнайся про свою силу”: МОЗ України та телеканал ПЛЮСПЛЮС запустили ролики для дітей

Шановні батьки !

Літні канікули для дітей -– це можливість набратися свіжих сил та оздоровитися. Але для приємного відпочинку потрібно чітко дотримуватися правил безпеки життєдіяльності. На канікулах необхідно потурбуватися про безпеку дитини, особливо якщо вона на якийсь час залишається без нагляду дорослих. Пам`ятайте, що на канікулах значно збільшується ризик не тільки вуличного, але і побутового травматизму.
З метою попередження нещасних випадків з дітьми, дотримуйтеся таких правил безпеки:
- Не залишайте дітей без нагляду, нагадуйте дітям про контактні телефони батьків, поліції та швидкої допомоги. Підтримуйте постійний зв’язок з дитиною. Тримайте під контролем проведення дозвілля сина (доньки) за межами дому.
- Слідкуйте, щоб діти дотримувались правил дорожнього руху та правил поведінки на залізниці.
- Слідкуйте, щоб діти дотримувались правил протипожежної безпеки, не дозволяйте їм користуватися петардами та піротехнічними засобами.
- Нагадуйте дітям про безпечне поводження біля водойм і на воді. Не дозволяйте, щоб діти ходили на водоймища без супроводу дорослих.
- Нагадуйте дітям правила поводження з побутовим газом під час користування газовими плитами.
- Пам’ятайте про небезпеку укусів диких, безпритульних та свійських тварин.
- Пам’ятайте про безпеку перебування в місцях можливих обвалів (яри, кар’єри та ін.).
- Пам’ятайте про шкідливість тривалого перебування дітей на сонці.
- Нагадуйте дітям про правила поведінки в громадських місцях.
- Пам’ятайте про дотримання рекомендацій з особистої гігієни та перебування у громадських місцях для запобігання зараження коронавірусною хворобою - COVID-19. Вберегтися від вірусу можна, дотримуючись звичайних заходів обережності та правил гігієни.
Будьте вкрай обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтеся правил безпеки життєдіяльності, привчайте до цього дітей! Пам’ятайте, ваше життя та життя дітей – у ваших руках, намагайтеся зробити все, щоб зберегти його.
Відпочинок запам’ятається надовго, якщо він пройде без проблем. А подбати про це повинні Ви самі.